K-service technology s.r.o. Toužimská 588/70 Praha 9 – Kbely 197 00

+420 736 118 087 info@k-service.net

OCELOVÉ KONSTRUKCE

Ocelové konstrukce – montované haly

K-service technology s.r.o. se zabývá výrobou a montáží ocelových konstrukcí

Hlavní činností firmy je výstavba hal – montáž dodávka ocelových konstrukcí a opláštění hal a budov. Máme bohaté zkušenosti s výstavbou především průmyslových objektů. Montované haly a ocelové konstrukce obecně stavíme nejen v České republice, ale také v okolních státech (Německo, Švýcarsko ,Rakousko, Slovensko, Polsko, aj.)

Montované haly i jiné ocelové konstrukce dodáváme a montujeme přímo dle konkrétního projektu. Všechny ocelové haly jsou unikátní – každý konkrétní projekt je vypracován dle rozměrů haly, účelu stavby, přání investora a dalších okolností. Máme veškeré potřebné vybavení a jsme zvyklí realizovat montované haly a ocelové konstrukce většího rozsahu. Zaměstnáváme desítky spolehlivých a zkušených zaměstnanců, při výstavbě využíváme vlastní montážní techniky a mechanismy. Vždy dodržujeme dohodnuté termíny.

Opláštění hal a budov

Kromě montáže ocelových konstrukcí dlouhodobě provádíme také opláštění hal a budov. Pro opláštění používáme TR plechy, kazety + TR plechy, sendvičové panely od osvědčených českých i zahraničních výrobců. Tyto sendvičové panely pro montované haly splňují všechna přísná kritéria na kvalitu a životnost. Mezi hlavní vlastnosti těchto sendvičových panelů patří rychlost montáže, dlouhá životnost, protipožární odolnost a snadná údržba.